Заявка на консультацію в ДІЇ!

Дата: 03.06.2022 11:49

Подати заявку на консультацію з усиновлення відтепер можна в Дії.

Команда Мінцифри вже давно працює над цифровізацією досить складної процедури з усиновлення. І символічно, що саме в День захисту дітей вони запустили її перший етап.

На порталі Дія вже можна подати заяву на онлайн або офлайн консультацію з усиновлення дитини. Раніше навіть на цьому етапі родинам, які бажали усиновити дитину, доводилося збирати документи й особисто відвідувати службу у справах дітей. Подання заяви на порталі Дія триває до 5 хвилин, а її опрацювання і надання консультації – протягом 15 днів.

Посилання на послугу: https://bit.ly/3zbIVvs.

Наступним етапом розвитку цієї послуги стане подання в Дії заяви на статус кандидата на усиновлення; кандидата в батьки-вихователі, прийомної сім'ї чи дитячого будинку сімейного типу або ж опікуна.

Проєкт реалізовано за ініціативи Офісу Президента України, разом з Міністерством соціальної політики України, за підтримки Дитячого фонду ООН (Юнісеф) та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН за підтримки Швеції.