Щодо надання психологiчної допомоги постраждалим від воєнних дій

Дата: 07.06.2022 12:47

Жорстока, звiрська вiйна росiйської федерацiї проти ycix українцiв призвела до жахливих наслідків.

Масовi вбивства та згвалтування, насильницьке вивезення людей, у тому

числі дітей, за кордон, викрадення людей, роз'єднані сім'ї, втрачене та зруйноване майно, втрата доходiв -це та реальнiсть, з якою зараз зiштовхнулось українське суспiльство.

Одними iз найбiльш вразливих категорiй населення в такiй ситуацiї - є жiнки, дiти, особи з iнвалiднiстю, особи похилого вiку та iншi.

Постраждалi вiд експлуатацiї та/або насильства за ознакою статi, зокрема вiд сексуального насильства, пов'язаного з конфлiктом, можуть отримати комплексну медичну та психологiчну допомогу (консультацiї медичних спецiалiстiв, рiзнi обстеження, лiкування) у Реабiлiтацiйному центрi Мiжнародної органiзацiї з мiграцiї МОМ (м. Київ).

Можливi рiзнi варiанти взаємодiї з центром:

1.       Перебування в центрi в середньому 2 тижнi, протягом яких клiєнт отримує повний спектр послуг.

2.       Людина може приїхати на 3 днi, отримати обстеження, консультування психолога/психотерапевта, призначення лiкування.

3.       Для киян можливий амбулаторний варiант, коли вдень можна отримувати вищевказану допомогу, а потiм повертатись додому.

Iнформуємо громадян, якi цього потребують про таку можливiсть, та для влаштування до Реабiлiтацiйного центру звертатися на гарячу лiнiю Представництва МОМ в Українi - 527, 0 800 505 501 (прийом дзвiнкiв щодня з 8:00 до 20:00)