Патронат над дитиною

Дата: 15.06.2022 10:12

Служба в справах дітей Іршанськоі селищноі ради шукає для роботи патронатними вихователями сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.
Якщо Ви – родина з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі в Іршанській громаді, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.
Ми гарантуємо: високу заробітну плату, кошти на виховання дитини, комплексну професійну підтримку.

Що таке патронатна родина?

Патронатна сім’я – тимчасова форма влаштування: термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Діти якого віку можуть бути влаштовані під патронат?

До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років

Хто може стати патронатним вихователем?

Громадяни України що:
- перебувають у зареєстрованому шлюбі та проживають на спільній житловій площі;
- мають позитивний досвід сімейного виховання дітей;
- мають житло (власне, орендоване чи на правах користування);
- не мають судимості;
- стан здоров’я яких  дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;
- одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;
- зібрали та надали відповідний пакет документів, необхідний для кандидатів у патронатні вихователі;
- пройшли навчання та отримали довІдку та рекомендації за результатами навчання за тренінговою Програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі.

Детальна інформація за телефоном: 096 571 72 66
Адреса: смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7