З Днем медичного працівника!

Дата: 17.06.2022 08:50

Шановні працівники медичної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з Днем медичного працівника!

Це свято відзначають тисячі лікарів, парамедиків, медичних сестер, лаборантів, санітарок – всі ті, хто стоїть на варті здоров’я населення.

Серед вас чимало талановитих фахівців високого класу, справжніх подвижників. В будні і свята ви дбаєте про життя й здоров’я мешканців Іршанської громади.

Ваша праця – це велике служіння на благо людей. Кожен з вас самовіддано охороняє найбільші цінності, даровані людям, – життя та здоров’я. Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дозволили багатьом людям повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя.

Висловлюю величезну вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії.

Бажаю вам і вашим родинам Божого благословення, миру, міцного здоров’я, успіхів та справжнього людського щастя!

Селищний голова            Сергій САХНЕНКО