З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 12:39

Шановні жителі Іршанської  громади!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Цей документ увібрав в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал нації.

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати про це.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою Україну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість.

З нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України в закладах культури Іршанської ТГ було проведено тематичні заходи та організовано книжкову виставку і викладку відповідної літератури (на фото). Спортивним клубом «Titanium» організовано турнір з волейболу на базі  спорткомплексу Іршанського ГЗК.

Селищний голова     Сергій САХНЕНКО