Вітаємо футбольну команду «Іршанськ» з перемогою!

Дата: 04.07.2022 13:36

Вітаємо футбольну команду «Іршанськ» з перемогою!

2 липня розпочалися ігри на Кубок Хорошівської федерації футболу, де взяли участь 8 команд, серед яких команда з Іршанська. Команди були поділені на дві зони. До першої зони (змагання проходили в с. Сколобів) відносились команди: «Сокіл» (с. Сколобів), «Колос» (с. Топорище), «Зоря» (с. Дворище) та «Темп» (с. Селянщина); до другої зони (змагання проходили в смт. Нова Борова) - команди Оріон-1 (смт. Нова Борова), Оріон-2 (смт. Нова Борова), «Оранта» (с. Кропивня) та «Іршанськ» (смт. Іршанськ). Перша гра команди «Оранта» - «Оріон-2» завершилася з рахунком 1:1, по пенальті виграла команда «Оранта» - 5:4. Друга гра «Оріон-1» – «Іршанськ» завершилась рахунком 0:0, по пенальті виграв «Іршанськ», з підсумком 4:3. У фіналі зональної гри змагалися команди з Кропивні та Іршанська і з рахунком 1:3 іршанці перемогли.

3 липня у фінальній грі команда іршанських футболістів на полі у Новій Боровій зустрілася з командою Сколобова, де здобула перемогу з рахунком 4:0 та виборола Кубок Хорошівської федерації футболу 2022 року.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів та перемог!