ГО "Іршанський Актив" запрошує молодь в «Bunker HUB»

Дата: 11.07.2022 15:17

05.07.2022 року ГО "Іршанський Актив" підписали грантову угоду про впровадження Проєкту здійсненого в рамках грантового конкурсу «Голоси громад», що впроваджується НУО "Сучасний Формат" за підтримки Національного фонду сприяння демократії National Endowment for Democracy. Команда громадської організації вже почала інтенсивно працювати над втіленням в життя проєкту під назвою «Bunker HUB».

Ціль даного проєкту: поліпшити якість культурного дозвілля активної молоді Іршанської ОТГ не менше 160 хлопців та дівчат, з ціллю просвітництва та патріотичного виховання, шляхом транслювання історичних та документальних стрічок в форматі закритого кінопоказу з обов’язковим обговоренням, обміном враженнями та знаннями.

Цільова аудиторія проєкту: молоді люди віком від 14 до 35 років.

Заплановані заходи проєкту: 8 кінопоказів просвітницького характеру, в які входить:

- перегляд кіно

- обговорення фільмів

- обмін враженнями від побаченого та обговореного

- інтелектуальні ігри

- кава-брейками.

Кількість учасників в рамках проєкту обмежена. Слідкуйте за публікаціями у соціальних мережах на сторінках ГО "І-АКТИВ" та долучайтеся в якості учасника.

#BunkerHUB