Від сьогодні інтернет-ресурси в Україні повинні мати стартову сторінку українською мовою

Дата: 16.07.2022 11:57

“З 16 липня інтернет-ресурси повинні мати базову стартову сторінку українською мовою і повідомляти громадянам України суспільно-важливу інформацію державною мовою…

Зокрема, це стосується інтернет-представництв (у тому числі вебсайтів, сторінок у соцмережах) органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств установ та організацій державної і комунальної форми власності, ЗМІ, зареєстрованих в Україні, а також суб’єктів господарювання, що реалізують товари і послуги в Україні”, – заявив Кремінь.

Зміни пов'язані із набуттям чинності статті 27 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".