Дякуємо за надану гуманітарну допомогу!

Дата: 19.07.2022 13:21

Минулого тижня благодійні організації: «Благодійний Фонд «Янголи спасіння України» та «Благодійний Фонд «Руки милості» надали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території нашої громади. Ваша підтримка є надзвичайно важливою в умовах російсько-української війни. Надаючи допомогу, Ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість, віру та надію на краще життя. Дякуємо за небайдужість, турботу і участь, підтримку та Ваші щирі та чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем людей, які внаслідок агресії російської федерації вимушені були залишити або покинути своє місце проживання. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо всім причетним до добрих справ міцного здоров’я, радості і щастя, всіляких благ і процвітань.

Щиро дякуємо, що в такі важкі часи Ви допомагаєте й наближуєте нашу Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!