Іршанська територіальна громада стала партнеркою Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 27.07.2022 15:32

Директор Місії USAID в Україні Джеймс Хоуп разом із Заступником Міністра розвитку громад та територій України В’ячеславом Негодою оголосили про початок нового партнерства між Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» та 40 українськими територіальними громадами з Житомирської, Закарпатської Одеської та Рівненської областей.

Кожна партнерська громада отримає комплексну підтримку для покращення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування, вдосконалення управлінських практик, надання послуг та місцевого економічного розвитку. На основі оцінки спроможності громад та ІТ-аудиту USAID «ГОВЕРЛА» розробить індивідуальний план підтримки для кожної громади.

Під час реалізації цих планів Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надаватиме консультативно-методичну підтримку обраним громадам за допомогою різних інструментів, включаючи тренінги, вебінари, обмін досвідом та кращими практиками, а також підтримку впровадження ініціатив місцевих громад. Також план підтримки забезпечить посилення спроможності громади з реагування на надзвичайні ситуації. Більш того, органи місцевого самоврядування зможуть скористатися інструментом закупівель у натуральній формі, а місцеві громадські організації отримують доступ до грантових програм.

Джерело: https://decentralization.gov.ua/news/15235?page=3