ІРШАНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ДЯКУЄ МІЖНАРОДНОМУ БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ «КАРІТАС УКРАЇНИ» ТА ЙОГО ПРЕДСТАВНИКАМ ВІД «КАРІТАС-СПЕС» КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ

Дата: 28.07.2022 13:39

Фото без опису Фото без опису

Іршанська територіальна громада 26 липня отримала від благодійної організації «КАРІТАС-СПЕС» Київсько-Житомирської Дієцезії 331 продуктовий набір для  внутрішньо переміщених сімей, багатодітних сімей, сімей, у яких діти з особливими потребами, сімей СЖО, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Карітас України – гуманітарна неурядова організація, яка надає допомогу потребуючим, незалежно від релігії, національності або соціального статусу та є членом міжнародної конфедерації Caritas Internationalis.

КАРІТАС-СПЕС, в перекладі з латинської - “любов” та “надiя”,  впроваджує у життя покликання Католицької Церкви надавати допомогу найбiльш потребуючим.

Ми дякуємо за надану допомогу жителям нашої громади та за Ваше прагнення огорнути милосердям, добротою всіх, хто того потребує, надати підтримку, подарувати надію та віру у світле майбутнє.

Фото без опису Фото без опису