Вітаємо з перемогою у творчому марафоні!

Дата: 03.08.2022 10:39

В рамках святкування Дня Української Державності Громадською організацією “Інвестресурс” за підтримки «Star Fest» та Sveriges Television (Шведська громадська телекомпанія) проводився третій Всеукраїнський творчий марафон «Перлина мистецтва». У  марафоні брали участь різножанрові колективи, окремі виконавці з усієї України  незалежно від рівня виконавської майстерності та вікових обмежень.

Благодійний марафон націлений на допомогу дітям, які постраждали під час війни в Україні, тому  зібрані кошти направлені у фонд допомоги дітям.

Від Іршанської громади участь у творчому марафоні взяли дві талановитих вчительки Добринської гімназії. Вчителька початкових класів Юлія Сидоренко, надзвичайно талановита та сучасна, взяла участь у заході, як співачка-вокалістка з піснею «Черемшина», за що отримала перемогу та зайняла перше місце у номінації «Вокал».  У жанрі «Образотворче мистецтво» з творчими доробками під назвою «Де би не була, не забуду дім» та «Червоний мак» перемогу виборола надзвичайно креативна вчителька початкових класів Ковальчук Альона Василівна.

Вітаємо переможниць з творчими здобутками. Зичимо творчих злетів та перемог, успіхів у роботі та втілення своїх талантів у підростаюче покоління.