Щиро вдячні Благодійному Фонду «Янголи спасіння України» за надання чергової гуманітарної допомоги

Дата: 26.08.2022 15:00

Іршанська селищна територіальна громада висловлює слова щирої вдячності Благодійному Фонду «Янголи спасіння України» за надання чергової гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території нашої громади, та багатодітним родинам.

23 серпня благодійною організацією «БФ «Янголи спасіння України» було надано 50 продовольчих наборів (30 наборів - для внутрішньо переміщених осіб, 20 наборів – для багатодітних родин).

Нехай людська шана і далі заряджає Вас невичерпною енергією, чуйністю, вмінням працювати для людей і заради людей!

Нехай в усіх справах Вас супроводжує успіх, а віра в краще майбутнє додає сил і надихає на великі перспективи! Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця!

Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань!