Про початок навчального року в Іршанській територіальній громаді

Дата: 29.08.2022 16:40

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні» новий навчальний рік в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Іршанської селищної територіальної громади розпочнеться 1 вересня 2022 року.

Згідно Закону України «Про повну загальну середню освіту» структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форма організації освітнього процесу (очна, змішана, дистанційна) визначаються педагогічною радою закладу освіти та затверджуються наказом директора закладу  в межах часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого навчальним планом закладу і з урахуванням вікових особливостей, фізичного та інтелектуального розвитку здобувачів освіти.

Форма організації освітнього процесу може змінюватись протягом навчального року залежно від безпекової ситуації в регіоні.

В разі пропозицій, заяв, скарг щодо навчального процесу звертайтеся до керівників закладів освіти.