Інформуємо населення щодо вмикання вуличного освітлення в громаді

Дата: 30.08.2022 11:40

Селищною радою з 15 по 26 серпня було проведено опитування (офіційний сайт, «Фейсбук»-сторінка) щодо доцільності вмикання вуличного освітлення та визначення періоду (годин) освітлення . В анкетуванні взяли участь 181 особа, з них 145 (80,7%) вважають, що світло потрібно вмикати і відповідно 25 (13.8%) - проти. Також жителі звернули увагу, що доцільно вмикати вуличне освітлення в період, коли діти повертаються із закладів освіти та по завершенню роботи гуртків тощо.

Інформуємо жителів громади, що з 01.09.2022 року на території громади буде вмикатися вуличне освітлення

у вересні в період з 20 год.15хв. до 22год.15хв.;

у жовтні та наступні місяці час та період освітлення буде змінюватися в залежності від тривалості світлового дня та триватиме до 22год.15хв..

Під час повітряної тривоги вимикати вуличне освітлення не має змоги.

В залежності від безпекової ситуації можливі зміни.

Дякуємо всім, хто прийняв участь в анкетуванні та обговоренні. Дякуємо Захисникам і Захисницям нашої держави за можливість жити в мирній громаді!