Децентралізація: як громадам підвищити стійкість систем водопостачання в умовах воєнного стану. ІНФОГРАФІКА

Дата: 13.09.2022 10:35

Експерти Програми USAID DOBRE підготували рекомендації органам місцевого самоврядування та комунальним підприємствам, як підвищити стійкість систем водопостачання для забезпечення жителів водою в умовах воєнного стану та під час надзвичайних ситуацій.

Наведені рекомендації можуть бути використані територіальними громадами України для підготовки до можливих надзвичайних ситуацій. Інформація підготовлена на основі практичного експертного досвіду фахівців галузі водопостачання.

Поради можна переглянути в ІНФОГРАФІЦІ, створеній Українським кризовим медіа-центром.

Нагадаємо, що відбувається відбір документів до участі в конкурсі на звання «Energy management Star 2022».

Про особливості складання проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік читайте ТУТ.