Міжнародний день чистих берегів!

Дата: 20.09.2022 11:38

Кожного року у треті вихідні вересня відзначається Міжнародний день чистих берегів, покликаний привернути якомога більше уваги громадськості до глобальної проблеми засмічення водойм. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, водойм, морів, океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Адже з кожним роком все більше сміття потрапляє у водні об’єкти, захаращуючи та отруюючи їх.

За традицією, працівники Іршанської селищної ради разом із структурними підрозділами, взяли участь у акції присвяченій Міжнародному дню чистих берегів, влаштовуючи заходи по прибиранню прибережних смуг водойм на території селища та старостинських округів.

Загалом було зібрано кілька десятків кубічних метрів побутового сміття та ліквідовані стихійні сміттєзвалища на берегах річок. Це, на жаль, свідчить про те, що серед нас є громадяни екологічно несвідомі, які не бережуть ті багатства, котрими з нами ділиться природа. Однак багато й тих, хто долучається до екологічних заходів, як-то прибирання та просвітницька діяльність і допомагає таким чином зберігати річки не лише для себе, а й для наступних поколінь.

Відділ земельних ресурсів, екології та охорони

навколишнього середовища Іршанської селищної ради