30 вересня – День усиновлення

Дата: 30.09.2022 08:24

Шановні усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки! Прийміть доземний уклін та найщиріші вітання з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім'ї, найважливіше – щастя мати родину. Ви відкрили своє серце, розділили свою любов і душевне тепло. Усиновити дитину, яка за різних життєвих обставин втратила сім'ю – заслуговує на повагу та шану оточуючих.

Сьогодні все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих.

Висловлюємо вдячність усім небайдужим до дитячої долі. Нехай у ваших домівках оселиться щастя та завжди лунає дитячий сміх. Зичимо міцного здоров'я, миру, добра і благополуччя.