Відключення електроенергії: які свічки краще придбати. Поради від Центру стратегічних комунікацій

Дата: 27.10.2022 16:50

Фото без описуЧерез перебої з електропостачанням українцям радять запастись свічками. Пояснюємо, на які з них краще звернути увагу.

Свічки з бджолиного воску. Найбільш екологічні, безпечні та без різкого запаху, при горінні не залишають кіптяви. Час горіння залежить від розміру, однак найменші з магазину горять до години.

Свічки з рослинного воску (стеаринові). Виділяють концентрований аромат, тому їх краще запалювати у великих приміщеннях. Найменші горять до 45 хвилин.

Парафінові. Чим більше в складі свічки погано очищеного парафіну, тим більше буде кіптяви. Зловживати парафіновими свічками, спалюючи їх одну за одною, не варто. Краще робити невеликі перерви та провітрювати приміщення. Час горіння — приблизно півгодини.

Гелеві. У них є нюанс – декоративний наповнювач. При згорянні тканина і пластмаса можуть виділяти неприємний запах, до того ж вони легко спалахують. Тому краще купувати гелеві свічки з камінцями, які не займуться. У середньому такі свічки горять 4 години.