Вітаємо бронзових призерів!

Дата: 28.10.2022 11:10

Команда ДЮСШ «ІРШАНСЬК» 2010-11р.н. - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР футбольного турніру «Юні таланти».

22 жовтня 2022 року на стадіоні СК «Бердичів» в с.Романівка пройшов футбольний турнір «Юні таланти».

У вісімнадцятому футбольному турнірі «Юні таланти» взяли участь вісім команд. Дві групи по чотири команди у кожній розіграли між собою місця, зігравши по колу.

Наша команда потрапила до квартету "А" разом із "Viva Cup" м. Хмельницький, СК "Бердичів" та "Бульвар 2011" м. Житомир.

У першому матчі, наші юні футболісти зіграли у нічию з Хмельницьким "Viva Cup" - 2:2, у наступному також розійшлися миром з СК "Бердичів" - 0:0, у завершальному матчі в групі проти "Бульвар 2011" також було зафіксовано ничійний результат - 1:1.

Тож, не програвши жодного матчу, ДЮСШ «ІРШАНСЬК» під керівництвом Віктора ПАНЧЕНКА війшла до фіналу, (матч за 3-4 місця) де зустрілися з ДЮСШ "Ружин" розгромивши суперника з рахунком - 4:1.

Кращим гравцем нашої команди за підсумками турніру визнано Миколу КОРНІЙЧУКА.

За 5-6 місце сперечалися два «Бульвара 2011 та 2010», перемогли хлопці 2010 року народження.

За 7-8 місце грали СК «Бердичів-2» та «Viva Cup» Хмельницький, господарі поступилися.

У фіналі грали господарі поля СК «Бердичів» та дівчата БЛІСП (Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю) З мінімальним рахунком переможцями турніру стали вихованці СК «Бердичів».

Джерело: https://www.facebook.com/groups/fscirshansk/permalink/1480400812442246/