Дякуємо громадській організації "In Touch Ukraine Foundation" за надану благодійну допомогу

Дата: 31.10.2022 11:03

Іршанська селищна рада висловлює сердечну вдячність Житомирській обласній військовій адміністрації, громадській організації «In Touch Ukraine Foundation» за постійну і своєчасну благодійну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, найуразливіших верств населення, які постраждали через агресію російської федерації, даруючи сім’ям радість, допомагаючи знайти надію на щастя.

Засоби гігієни, побутова хімія, дитяче харчування, підгузки та інша непродуктова допомога  надавалася і надається внутрішньо переміщеним особам, сім’ям з дітьми, які найбільше її потребують.

Дякуємо вам за чуйність і здатність співпереживати, вміння і бажання підтримати тих, хто  цього потребує, адже великодушність і доброта роблять життя кращим, за підтримку та ваш вагомий внесок у майбутнє нашої держави.