До відома громадян, які знаходяться на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іршанської селищної ради!

Дата: 08.11.2022 09:53

У період з 01.11.2022 року по 31.12.2022 року, виконавчим комітетом Іршанської селищної ради, у відповідності до вимог Житлового Кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» від 11.03.2011 р. № 238, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» від 17.05.2011 р. № 47, «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР», проводяться інвентаризаційні заходи щодо осіб, які потребують поліпшення житлових умов, у формі перереєстрації, в ході якої буде перевірено дані, подані громадянами, які були підставою для постановки та перебування на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іршанської селищної ради.

Громадянам, які перебувають на квартирному обліку необхідно особисто, або через уповноважених осіб, звернутись в Іршанську селищну раду каб.№18 (3-ій поверх) для отримання повідомлення з переліком документів