М’ясні консерви для ЗСУ

Дата: 16.12.2022 12:12

Війна російської федерації проти України, на жаль, ще не закінчилася. Збройні Сили України, інші силові структури героїчно боронять нашу землю та звільняють окуповані території, але і їм потрібна підтримка.

Жителька громади Васянович Надія Володимирівна прийшла в селищну раду з черговою ініціативою: «Наша родина готова надати м’ясо кіз з фермерського родинного господарства для виготовлення тушонки для захисників і захисниць на передову». Керівник приватного підприємства «Ірша1» Лозовик Ольга Іванівна та її працівники, відразу відгукнулися на дану пропозицію та взялися до справи. Кухар Кашиця Оксана Миколаївна з Рафальською Ніною Станіславівною переробили близько 35 кг м’яса та отримали готової продукції 25,5л.. Тушонка (і не тільки) вже відправлена бійцям Житомирської 95 ДШБ, які боронять нашу державу на донецькому напрямку. А кожна баночка має символічну етикетку «Поверни особисто банку! Чекаємо!!!».

Дякуємо всім, хто долучився до такої доброї справи і вніс свою краплинку задля Перемоги! Хай смакує нашим бійцям і нехай знають, що ми всі на них дуже чекаємо!

Слава Україні! Слава Захисникам!

Слава всім, хто наближає Велику Перемогу