Зустріч з сім’ями загиблих захисників

Дата: 16.12.2022 12:56

Вчора, 15 грудня, в приміщенні Іршанської селищної ради пройшла  зустріч з сім’ями загиблих захисників, на яку приїхали представники Коростенської районної військової адміністрації, а саме: начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Коростенської районної військової адміністрації Тетяна Біляченко, головний спеціаліст відділу документообігу та контролю апарату.

Селищний голова Сергій Сахненко поінформував присутніх про стан справ у громаді. Обговорили нагальні проблеми, які підняли родичі та близькі загиблих воїнів. Всі разом шукали шляхи їх вирішення.

За сприяння начальника Коростенської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка сім’ї загиблих отримали від благодійного фонду продуктові набори, а завдячуючи місії «Добрий самарянин» (смт Іршанськ, церква ЄХБ) діти отримали подарунки до різдвяних свят.