Дякуємо Благодійному Фонду «Янголи спасіння України» за надання чергової гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам

Дата: 20.12.2022 15:22

Іршанська селищна рада висловлює слова щирої вдячності Благодійному Фонду «Янголи спасіння України» за надання чергової гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території нашої громади.

17 грудня благодійною організацією «БФ «Янголи спасіння України» було надано 32 продуктові набори - для родин з числа внутрішньо переміщених осіб, зокрема для сімей з маленькими дітками, для одиноких пенсіонерів та для переміщених осіб, які нещодавно переїхали до нашої громади з населених пунктів, що  розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Нехай людська шана і далі заряджає Вас невичерпною енергією, чуйністю, вмінням працювати для людей і заради людей!

Нехай в усіх справах Вас супроводжує успіх, а віра в краще майбутнє додає сил і надихає на великі перспективи! Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця!

Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань!

Щиро дякуємо Вам та сподіваємося на подальшу співпрацю!