Новорічна дитяча казка-вистава «Чудернацькі пригоди» Іршанської школи мистецтв

Дата: 20.12.2022 15:55

18 грудня 2022 року на базі Палацу культури та спорту Іршанського ГЗК відбулась дитяча новорічна музична вистава «Чудернацькі пригоди».  Виставу  підготували викладачі та вихованці Іршанської школи мистецтв. У дійстві, що відбувалось на сцені зображена боротьба добра і зла. Звісно ж, добро перемагає, що дуже порадувало юних глядачів. Яскраві хореографічні постановки, веселі новорічні пісні, талановиті виконавці - все це дало можливість глядачам насолодитися виставою від початку і до кінця. А щоб і юні глядачі змогли взяти участь у дійстві - для них артисти пропонували руханки та співи, в яких діти охоче брали участь. Глядацька зала була вщент заповнена учасниками свята і юними, і дорослими.

Після завершення вистави розваги для дітей продовжились в танцювальній залі біля новорічної ялинки. Казкові герої розважали дітвору, разом співали, танцювали, брали участь у конкурсах. Чимало малечі прийшло на свято в карнавальних костюмах. Дітки на публіку декламували новорічні вірші, співали пісеньки, за що мали можливість отримати заохочувальні даруночки та солодкі гостинці. Заохочувальні призи для дітвори були надані Відділом освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради, а солодкі гостинці від профспілки Іршанського ГЗК та Межиріченського ГЗК. Під час вистави на сцені представниця МГЗК вручила подарунок у вигляді мікрофону юному гітаристу Бовсунівському Захару .

Дітвора гарно провела час, насолодилася відпочинком та відчула справжнє новорічне свято.

Дякуючи захисникам та захисницям ми змогли провести цей день відносно мирно та без звуків сирен. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Фото джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0FKcUqLkzRk4dVWspprDetvMyzUMPmwZUTj7jaVQ7SNe5gHSCYA2c4WuDwGhBJcNzl&id=100017227603258