Довідку про склад сім’ї в Україні скасовано

Дата: 22.12.2022 15:00

На виконання Наказу Міністерства соціальної політики України від 17.07.2019 № 1106 «Про внесення Змін до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги» відповідно до пункту 2 про визнання таким, що втратив чинність, наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 22 липня 2003 року № 204 «Про затвердження форми Декларацій про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, та довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 13 серпня 2003 року за № 709/8030», відділ «Центр надання адміністративних послуг» Іршанської селищної ради повідомляє, що на підставі вище викладеного, довідка про склад сім’ї не видається.

Також повідомляємо, що відділ «Центр надання адміністративних послуг» Іршанської селищної ради буде надавати, виключно, Витяги з Реєстру територіальної громади Іршанської селищної ТГ про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні.