Члени Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми Іршанської селищної ради провели планове засідання

Дата: 23.12.2022 11:42

На порядок денний засідання Координаційної ради виносилися наступні питання:

1. Про організацію надання послуг сім’ям, дітям , молоді в громаді .

2. Про стан дотримання і виконання Закону України «Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків».

3.  Про підсумки проведення заходів в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на території Іршанської ТГ.

Селищний голова Сахненко С.П. у своєму виступі зазначив на необхідності забезпечення надання соціальних послуг не тільки жителям громади, а й внутрішньо переміщеним особам , щоб вони всі не залишилися поза увагою. Звичайно, що ми не зможемо замінити втрачені домівки та звичні умови, в яких люди жили до війни, але оточити турботою ми зобов’язані.

Під час розгляду питань порядку денного зверталася увага на те, що всі установи, які надають послуги громадянам, в тому числі і внутрішньо переміщеним особам, а також заклади позашкільної освіти функціонують, але війна вносить свої корективи в наше життя.

Проаналізували гендерний склад депутатського корпусу та виконавчого комітету, керівного складу структурних підрозділів Іршанської селищної ради, складу різних комісій тощо. Наголосили, що на війну мобілізовані були в основному чоловіки, але є жінки, які добровольцями пішли служити в силові структури. Із числа ВПО переважають жінки з дітьми, пенсіонери, інваліди.

Начальник відділу освіти , культури, спорту , молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради Шиян В.М. доповів про підсумки проведення заходів щодо Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на території Іршанської ТГ. Подякували всім установам та закладам, що включились в проведення акції.

Також члени комісії обговорили план роботи на 2023рік, який має стати переможним для України, бо  всі вірять і знають, що добро завжди перемагає.

Продовжуємо підтримувати один одного та наших Захисниць і Захисників.

Слава Україні!