Флешмоб в соціальних мережах у рамках проєкту «Нитка єдності»

Дата: 16.01.2023 12:25

З моменту повномасштабного вторгнення поняття «єдності» набуло особливого сенсу. Адже українці об’єдналися проти спільного ворога, незалежно від місця перебування, соціального статусу, політичних переконань та відстоюють право на свою єдність та незалежність.
    Ми всі зараз зв’язані одним прагненням, одним завданням, однією мрією.
    Саме тому, щоб ще більше згуртувати українців та ще раз засвідчити світовій спільності нашу єдність та національну ідентичність Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації у партнерстві з Почесним амбасадором Житомирщини, майстром народної творчості Олегом Земнуховим ініціюють проведення флешмобу в соціальних мережах у рамках проєкту «Нитка єдності».
    Для того, щоб узяти участь необхідно: зробити колективне або індивідуальне фото (відео) тримаючи у руках зв’язану синьо-жовту нитку (стрічку) та виставити його у соціальних мережах з #Нитка_Єдності , #Thread_of_Unity_Ukraine. Термін проведення з 15.01 по 24.01.2023.