Дякуємо Благодійному Фонду «Янголи спасіння України»

Дата: 17.01.2023 11:42

Іршанська селищна рада висловлює слова щирої вдячності Благодійному Фонду «Янголи спасіння України» за надання чергової гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території нашої громади.

14 січня благодійною організацією «БФ «Янголи спасіння України» було надано продуктові набори та гігієнічні набори - для 30 родин з числа внутрішньо переміщених осіб, зокрема для сімей з маленькими дітками, осіб з інвалідністю, для одиноких пенсіонерів та для переміщених осіб, які нещодавно переїхали до нашої громади з населених пунктів, що  розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем людей, які вимушені були покинути свої домівки.

Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань!

Щиро дякуємо Вам та сподіваємося на подальшу співпрацю!