Учні Іршанського ліцею - переможці олімпіад та конкурсів!

Дата: 09.02.2023 14:50

Впродовж навчального року, в період з 01.09.2022 по 08.02.2023 учні Іршанського ліцею наполегливо працювали. Попри всі складнощі навчання під час війни діти не втратили бажання пізнавати світ знань, науки та творчості. Результат праці -  переможці олімпіад та конкурсів (інформація наведена в таблиці).

Вітаємо учасників з перемогами, бажаємо й надалі розвиватися інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

Висловлюємо щиру вдячність всім учителям, які допомагали та готували учнів до участі у заходах.  Зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!

Прізвище, ім’я учня/учениці

Назва конкурсу, олімпіади, тощо

Керівник

1.

Забродська Анастасія

11-Б

Переможниця обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!», диплом ІІ ступеня

Педагог-організатор Мойсеєнко А.А.

2.

Олексюк Анастасія

11-В

Диплом учасника обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!» Робота увійшла в підбірку кращих фотографій у номінації «Репортажне фото»

Педагог-організатор Мойсеєнко А.А.

3.

Шитова Руслана

10-Б

Учасниця обласної виставки-конкурсу «Осінні фантазії», диплом учасника

Вч. трудового навчання Лубковська Д.Б.

4.

Венглівська Вікторія

10-В

Диплом учасників конкурсу творів-есе з правової тематики «У мене є право» Академії ДПтС

5.

Корнієнко Софія

6.

Ваховський Павло

7.

Сулима Олеся

10-В

Вч. укр. мови та літератури Сулима Н.І.

8.

Кацімон Іван

11-В

Диплом учасника фінального етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка, присвяченого 125 річниці заснування НТУУ «КПІ імені І. Сікорського»

Вч. хімії та біології

Дацкевич В.В.

9.

Венглівська Вікторія

10-В

Диплом учасника фінального етапу Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» , присвяченого 160 річниці з дня народження В. Вернадського

Вч. біології

Плисак Л.В.

10.

Плисак Олександра

5-Б

Переможниця обласного етапу XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІ ступеня

Вч. укр. мови та літератури Сулима Н.І.

11.

Гераймович Анжеліка

10-Б

Переможниця обласного етапу олімпіади з біології, диплом ІІІ ступеня