Вічна пам’ять герою-земляку Грищенку Андрію

Дата: 13.02.2023 15:09

Вічна пам’ять герою-земляку

Грищенку Андрію

Сумна й трагічна новина в нашій територіальній громаді :

навідник-оператор 3 штурмової роти 1 штурмового батальйону військової частини xxxxx, молодший сержант

Грищенко Андрій Олександрович

загинув 10 лютого 2023 року в районі населеного пункту Іванівське, Донецької області внаслідок ворожого мінометного обстрілу, гідно виконуючи свій військовий обов’язок. Залишився вірним присязі, беручи участь в обороні держави та стримуванні збройної агресії російської федерації.

Народився 30.01.1980 року в с.Мелені, закінчив місцеву школу, здобув спеціальність електрозварювальника в Коростенському ПТУ № 16, строкову військову службу проходив в Харківській області в одному з підрозділів МНС, працював у відокремленому підрозділі Укрзалізниці – електромонтажний потяг № 647, пізніше - в Іршанському та Межиріченському ГЗК.

Нестерпний біль втрати…Висловлюємо співчуття мамі Марії Іванівні, сину Богдану, рідним та близьким… Розділяємо горе… Схиляємо голови та коліна… Вічна і світла пам’ять…

Герої не вмирають!

(Церемонія прощання відбудеться в центрі с.Мелені біля обеліску Слави. Церемонія поховання буде проходити в с.Мелені. Дату та час повідомимо додатково)