«В темряві ЗІРОЧКИ світяться яскравіше всупереч війні!!!»

Дата: 15.02.2023 10:09

З метою підтримки творчо обдарованих дітей та молоді Житомирщини, втілення ідеї нескореності, віри у перемогу українського народу, для відкриття нових імен і збереження психологічного здоров’я підростаючого покоління українців 13 лютого в Житомирі відбувся Обласний конкурс мистецтв «Зірочко, засвітись!». Організатором конкурсу є Благодійна організація Благодійний фонд «Надія Є», за сприяння та підтримки управління культури та туризму Житомирської ОВА.

Гостей та учасників фестивалю радо зустрічав Житомирський фаховий музичний коледж ім. В С. Косенка, саме на сцені коледжу відбувалось святкове дійство.

Іршанську громаду на заході гідно представили вихованці школи мистецтв. Молодша група хореографічного колективу «ВЕРЕС» (керівники Світлана Можаровська, Олена Єрмакова) представляли два конкурсних номери: «Поліська по-нашому» та «Червоні черевички», а у номінації «вокал» виступив Захар Бовсунівський (керівник Тамара Злобіна) з піснею «Гей, соколи!». Глядачі емоційно, гучними оваціями зустрічали наших юних артистів. Іршанці отримали нагороди за участь у конкурсі, дипломи, медалі з логотипом фестивалю та подарунки. Перший тур фестивалю для наших артистів пройшов вдало. Почесне журі конкурсу підведе підсумки та обере кращих для участі у Гала-концерті, який пройде у Житомирському облмуздрамтеатрі ім. І. Кочерги на початку березня.

Усім учасникам Обласного конкурсу мистецтв «Зірочко, засвітись!» зичимо творчих успіхів та нових перемог.