Історико-патріотичний екскурс ,,Соборність духу України-навіки в думках і серцях"

Дата: 22.01.2023 13:42

Бібліотекарі Іршанської ПБ провели історико-патріотичний екскурс ,,Соборність духу України-навіки в думках і серцях" з учнями 8-го ,,В" кл. Іршанського ліцею.
Бібліотекарі  розповіли присутнім про витоки народження свята,про те що дата 22 січня символізує об'єднання УНР та ЗУНР в єдину державу. Вчителька історії О.М.Кремез відзначила, що єдність духу української нації особливо виражена сьогодні під час війни з російським агресором, де українці відстоюють свою соборність і незалежність. Активну участь приймали учні в інтелектуальній грі, яка складалася з трьох вікторин: історичної, географічної, народознавчої. Діти продемонстрували гарні знання про історію України, козацтва, народознавчі свята та географії. По закінченні заходу учасники взялися за руки і продемонстрували, що ми єдині і непоборні в Соборній Україні.
Слава Україні!
Героям слава!