Маскувальні сітки для ЗСУ

Дата: 07.03.2023 14:49

«Війна…», -  24 лютого 2022 року ми всі прокинулися від цієї страшної звістки, хоча добре знали, що війна розпочалася ще у 2014 році. Перші хвилини паніки, розгубленості і важкого усвідомлення того, що несе із собою війна… Часу на нарікання долі не було, всі розуміли, що необхідно діяти. Кожен мав внести свою посильну крихту задля Перемоги. Так зібралася активна група в палаці культури «Титан» смт Іршанськ, яка розпочала виготовляти маскувальні сітки для наших оборонців держави. Збирали, купували, плели самі сітки, які ставали основою для маскувальних сіток. Жителі приносили речі, які потрібно було різати, а це вже на сьогодні кілометри стрічок, не дивлячись на мозолі від ножиць. Вже рік не знають руки втоми, якими виготовлено тисячі метрів таких необхідних на фронті маскувальних сіток. Дякують військові за них та роблять ще і ще замовлення… Дякуємо і ми.

Селищний голова Сергій Сахненко вручив Подяку активним жінкам та дівчаткам, а разом із словами вдячності за таку кропітку та важливу працю привітав з Міжнародним жіночим днем. Віримо, що Перемога вже близько, наші діти, онуки ніколи не  страждатимуть від лихоліття війни, а жінки будуть радіти подарованим квітам від коханих, новому мирному сонячному дню та дитячому сміху.

Слава Україні! Слава всім, хто наближає Велику Перемогу!