На «Дія. Безбар’єрність» дізнавайтеся все про батьківство

Дата: 24.03.2023 10:31

Батьківство, а особливо – перший рік із малюком, майже ніколи не буває легким. На «Дія. Безбар’єрність» (https://bf.diia.gov.ua) є розділ, який стане у пригоді:

– молодим батькам;

– парам, які очікують дитину;

– жінкам, які лише планують вагітність.

Коли потрібно ставати на облік? Коли починати збиратися в пологовий і що взяти з собою? Не варто сподіватися, що все пройде за наміченим планом, але якщо підготуватися заздалегідь, вам буде трохи спокійніше. У розділі «Батькам» ви дізнаєтеся:

– як налагодити грудне вигодовування;

– як допомогти дитині увійти в графік сну;

– як зробити дім безпечним для малюка, поки він росте.

Для вагітних розписано, що варто зробити у першому, другому і третьому триместрі. Є також посилання на різні онлайн послуги: Ємалятко, допомога при народженні дитини і навіть запис до дитячого садка.

Часом мамам буває складно опановувати нову роль. За поганим психологічним самопочуттям може ховатися післяпологова депресія чи тривожний розлад. Куди звертатися і як отримати психологічну допомогу, ці поради також є https://bf.diia.gov.ua/categories/batkivstvo

Пам’ятайте, піклуватися треба не лише про малюка, але і про себе. Здорова, щаслива мама – це найперше, що потрібно дитині.

Як запропонувати допомогу людині з інвалідністю, читайте ТУТ

Довідково. «Дія. Безбарʼєрність» створено у межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, а також Швеції. Аналітичну допомогу надавала ГО “Безбар’єрність”.