«Ми захищаємо свою землю і свою Батьківщину» — доброволець штурмової бригади «Лють» Петро Вашай. ВІДЕО

Дата: 24.03.2023 11:16

Із початку повномасштабного вторгнення 26-річний Петро займався волонтерством. Він доставляв допомогу на передову та вивозив загиблих із поля бою, але згодом твердо вирішив, що треба брати до рук зброю.

Петро Вашай зізнається, що коли дізнався про набір у штурмову бригаду Нацполіції «Лють», не одразу наважився подати заяву. Адже попри відмінну фізичну підготовку, військової має недостатньо. Не зважаючи ні на що, Петро успішно пройшов усі етапи відбору і попереду добровольця чекає інтенсивне навчання, а тоді вже — виконання бойових завдань.