Інформуємо населення щодо захворюваності на COVID-19

Дата: 07.04.2023 11:34

З приходом весни змінюється природа за вікном, а рівень захворюваності на ГРЗ і ГРВІ зростає. Також активніше про себе став нагадувати COVID-19.

Значно збільшилися показники захворюваності на ГРЗ, ГРВІ, COVID-19 і в нашій громаді особливо серед дитячого населення. Так, в закладі дошкільної освіти «Білочка» з 5 груп (в них 84 дитини) станом на 07.04.2023 року на карантині  знаходиться 3 групи. В Іршанському ліцеї – 1 повний клас та діти, які захворіли в канікулярний період. За інформацією Іршанського ЦПМСД на COVID-19 хворіє 76 осіб, з них 28 дітей.

Закликаємо дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог, берегти себе та своїх близьких.

Додатково інформуємо, що укриття для дітей, які відвідують дошкільний підрозділ розраховане на 100 осіб (діти, вихователі, обслуговуючий персонал), тому тимчасово заклад не може зараховувати більше вихованців.

Дякуємо ЗСУ, віримо в Перемогу!