ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ІРШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 08.04.2023 16:48

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ІРШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро вітаємо усіх з християнським святом  Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною неділею.

За українською традицією вважається, що верба зможе захистити від усього злого і душу, і тіло.

Кожен з нас пам’ятає прості слова з дитинства: «Не я б'ю - верба б'є. За тиждень - Великдень. Будь здоровий, як вода…». Це наші тисячолітні українські національні традиції, які не зможе викорінити московитська орда, яка прийшла на українську землю.

Цього дня хай кожен з нас, уявно або фізично, торкнеться вербою українських воїнів. Хай Бог їх береже, дає їм міць та силу.

Нехай через дотик вербової гілочки на український народ зійде Боже благословення та поверне на нашу землю мир і спокій, досягнутий перемогою над нашим тисячолітнім ворогом. Зі святом!

Слава Богу! Слава Україні!

Селищний голова    Сергій САХНЕНКО