Нові творчі здобутки

Дата: 10.04.2023 15:42

7 квітня 2023 року в Житомирському фаховому коледжі культури і мистецтв ім.Івана Огієнка відбувся XVI обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді "Великодні дзвони 2023", у якому взяли участь творчо обдаровані вихованці Іршанської школи мистецтв та Центру естетичного виховання. Щиро вітаємо учасників та керівників із здобутими перемогами! Наші артисти достойно представляли свої заклади та Іршанську громаду. Бажаємо завжди бути найяскравішими. Зичимо успіхів, реалізації цікавих задумів, творчого натхнення і безперечних перемог!

У конкурсному огляді хореографічний колектив "Верес" Іршанської школи мистецтв(керівники Світлана Можаровська та Олена Єрмакова) посів ІІІ призове місце у номінації «Народний танець», а окрему відзнаку отримав Дем'янчук Микита, як кращий виконавець. Також свої творчі доробки представляли учні з образотворчого мистецтва Сулима Олеся та Кузміч Тетяна (викладач Тетяна Жендицька).

У номінації "Художнє слово" І місце здобула вихованка Центру естетичного виховання Челбіна Анастасія (керівник Наталія Жуковець). Учасники гуртка "Танцювальна мозаїка" під керівництвом Ірини Сахненко здобули І місце у номінації "Сучасна хореографія" та І місце за танець «З Україною в серці» (постановка Світлани Можаровської) у номінації «Народний танець» .

Також Анастасія Челбіна, взяла участь у Всеукраїнському конкурсі театрального мистецтва "Зірки Мельпомени", де посіла ІІ місце.

Пишаємося вами!

Бажаємо нових перемог та успіхів!