Зустріч-нарада з партнерами Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на теренах Іршанської громади

Дата: 11.04.2023 16:08

Фото без опису Фото без опису

Співпраця з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» продовжується. Вчора, 10.04.2023 року, Іршанська територіальна громада вітала представника Проєкту в Житомирській області пані Тетяну Зятікову – спеціаліст з надання муніципальних послуг Житомирського регіонального офісу проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Зустріч-нарада проходила в сесійній залі Іршанської селищної ради, на якій були присутні голова ради Сергій Сахненко, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галина Ширченко, яка є координатором з питань співпраці з Проєктом, секретар ради Катерина Денисенко, керуюча справами виконавчого комітету Наталя Кручак, керівники структурних підрозділів. Обговорили подальшу співпрацю з питань надання інфраструктурних послуг, підвищення спроможності громади та подальшої технічної підтримки.

Голова громади подякував Проєкту за надану міжнародну (від американського народу) технічну допомогу на загальну суму більше 2 млн.грн., яка надійшла в минулому році та потужний генератор, який маємо вже в цьому році, а також консультативно-методичну підтримку громаді. Наголосив, що маємо всі багато працювати аби досягти успіху.

Пані Тетяна, підсумовуючи нараду сказала, що з маленьких кроків починаються великі справи.