Змагалися волейболістки Хорошівської, Новоборівської та Іршанської громад

Дата: 13.04.2023 16:14
Кількість переглядів: 544

Фото без опису

У п’ятницю, 7 квітня 2023 року, у спортивній залі Хорошівського ліцею №1 відбувся відкритий турнір Хорошівської територіальної громади серед жіночих команд з волейболу. У змаганнях взяли участь шість команд із Хорошівської, Новоборівської та Іршанської територіальних громад.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, учасниці були сильні, команди запекло змагалися за звання найкращої. Вболівальники отримали  задоволення від дій гравчинь на волейбольному майданчику. Захоплювалися сильними подачами, довгими розіграшами та міцними блоками.

Команда з Іршанська виборола ІІІ призове місце. Дівчата-волейболістки достойно представили Іршанський ліцей та нашу громаду. Переможці й призери отримали кубки, грамоти та солодощі.

Вітаємо наших юних волейболісток та їх тренера Сергія Литвинчука!

Зичимо бадьорості духу, нових звершень та перемог!

Р. S. (Переможцями турніру стала команда Хорошівської ТГ, ІІ місце виборола збірна команда Хорошівського ліцею №1, IV у команди Новоборівського ліцею імені В. Лунька, V у команди Хорошівського ліцею №2, VI у команди семикласниць ліцею №1)