Дивовижна участь та перемога в Угорщині вихованців Іршанської школи мистецтв

Дата: 01.05.2023 15:44

29 квітня в столиці Угорщини в місті Будапешт  відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс фольклору, музики і танцю  «Чарівні мости Будапешту- 2023».  Житомирщину та Іршанську громаду на фестивалі представив хореографічний колектив «VERES» Іршанської  школи мистецтв (керівники Олена Єрмакова, Світлана Можаровська). У номінації «Хореографічне мистецтво», жанр «Народний танець» наші артисти здобули І місце, а в номінації «Сучасний танець» ІІІ місце.

29 учасників колективу  «VERES» витримали іспит на хореографічну майстерність та рівень виконання. Потужна конкуренція колективів з різних країн не завадила нашим діткам стати кращими на цьому фестивалі талантів. Ми вкотре довели, що професійна підготовка та невтомна праця наших вихованців завжди веде до нових перемог.

Висловлюємо щиру подяку батькам учасників колективу за взаєморозуміння, підтримку в організаційних та фінансових питаннях щодо участі у фестивалі-конкурсі. Окрему подяку батьки та адміністрація школи мистецтв адресують Відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я  Іршанської селищної ради  за надання транспорту для підвозу дітей, всебічну підтримку та  допомогу у творчому розвитку закладу.

Вітаємо керівників та колектив  «VERES» з перемогою! Бажаємо натхнення та нових творчих успіхів!