Запрошуємо долучатись до фізкультурно-оздоровчих заходів в рамках соціального проєкту "Активні парки -  локації здорової України"

Дата: 03.05.2023 11:22

За останніми даними, лише 17% українців займаються регулярною руховою активністю - бракує часу або немає можливостей відвідувати спортивні зали. Низька фізична активність населення - один з головних факторів, які впливають на психологічний стан українців під час війни, захворюваність та тривалість життя. Щоб активізувати населення до рухової активності, до занять фізичною культурою  і тим самим зміцнити імунітет та здоров'я, був започаткований соціальний проєкт Президента України "Активні парки -  локації здорової України". В рамках реалізації зазначеного проєкту Оксану Пасинкову  визначено координаторкою, яка організовуватиме фізкультурно-оздоровчі заходи та рухові активності для різних категорій населення Іршанської громади. Щотижня на сторінці  фейсбук «Активні парки» (Іршанська ТГ) координаторка висвітлюватиме план заходів та локації, де  будуть відбуватись активності. На сторінку ви зможете зайти за посиланням або через QR-код, які  вказані нижче.

Долучайтеся до рухової активності, до занять спортом, відвідуйте заходи сім’ями, запрошуйте друзів, батьків. Дбайте про своє здоров’я та психоемоційний стан.

План заходів від координаторки, що відбудуться найближчим часом:

04 травня 2023 року з 18:30 до 20:30 Активності для дітей в скейт парку та локації активних парків;

05 травня 2023 року з 18:30 до 20:30. Гра в баскетбол та стрітбол для всіх бажаючих, стадіон ПК і спорту.

07 травня 2023 року з 11:00 до 15:00 Гра в волейбол для всіх бажаючих, стадіон ПК і спорту.

Чекаємо Вас! Також відкриті для пропозицій та зауважень