Святковий концерт «Світ у твоїх долонях"

Дата: 11.05.2023 08:38

Фото без опису

10 травня в Іршанському Центрі естетичного виховання відбулася низка заходів приурочених до  Дня Матері.
Святковий концерт «Світ у твоїх долонях", який підготували керівники гуртків Іршанського ЦЕВ зі своїми вихованцями.
Вихованці "Вокального" гуртка (керівник Зорина Каменських) співали пісні про мам, про бабусь, про весну, а вихованці гуртка "Танцювальна мозаїка" (керівник Сахненко Ірина) захопили присутніх своїми танцями - ніжним вальсом та енергійною сучасною композицією.
Челбіна Анастасія,  Сніжана Гусаківська та Володимир Солопчук зворушили до сліз проникливими віршами про матір.
Також на глядачів чекали вистави вихованців «Театрального гуртка»  «Пригоди курчатка» та "Чия мама найкраща" (режисер Наталія Жуковець), які із особливим захопленням сприйняли наймолодші гості.
На свято завітала заступник селищного голови Іршанської ТГ Галина Ширченко та тепло привітала присутніх мам.

Колектив Іршанського Центру естетичного виховання вітає усіх матерів з Днем Матері!
Від душі бажаємо щастя, миру, достатку, натхнення, терпіння, здоров'я та любові. Нехай діти завжди будуть гордістю, нехай кожен день у сім'ї дарує свято і гарний настрій!

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису

Джерело: https://www.facebook.com/groups/440914586861181/permalink/1279065193046112/