Іршанська територіальна громада отримала генератори від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 12.05.2023 10:16

Фото без опису Фото без опису

Ми всі вже другий рік живемо в умовах війни та знаємо, як ворог знищує інфраструктурні об’єкти. Завдячуючи співпраці з DAI Global LLC щодо Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування (ГОВЕРЛА)» посилюється спроможність Іршанської територіальної громади з реагування на надзвичайні ситуації.

В грудні місяці 2022 року громада отримала 5 бензинових генераторів GUCBIR GENERATOR GJB9500-E 7,5 кВт (на загальну суму майже 200 тис.грн., які розподілені між комунальними установами та взяті на облік).

В березні-травні 2023 року надійшли потужні дизельні генератори: GUCBIR GJR110 із максимальною потужністю 88 кВт та GUCBIR GJR75 – 60 кВт (на загальну суму майже один млн. грн.). Дані генератори будуть встановлені на фільтрувальній та очисній станціях КП «Іршанське комунальне підприємство».

Дякуємо Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та американському народу за надану допомогу!

Віримо в Перемогу та дякуємо нашим захисникам і захисницям!

Фото без опису Фото без опису