«Велозаїзд у вишиванках»

Дата: 15.05.2023 10:34

Фото без опису«Активні парки – локації здорової України»

В рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» в Іршанську відбувся черговий фізкультурно-оздоровчий захід національно-патріотичного спрямування "Велозаїзд у вишиванках".  Захід розпочала координаторка Оксана Пасинкова, яка залучила усіх учасників до активної  руханки, щоб розім’яти м’язи перед велопоїздкою. Уся активна команда велозаїзду проїхалася під українськими прапорами  головними вулицями Іршанська, демонструючи свої вишиванки. Прямуючи запланованим маршрутом, велосипедисти з успіхом дісталися села Старики, де відвідали музейну кімнату сільського побуту. Господиня музею Надія Володимирівна провела  чудову екскурсію, а потім пригощала трав'яним чаєм зі смачнючим  козиним сиром. Перед поверненням до Іршанська учасники відвідали місце поховання загиблих  воїнів-земляків - Олексія Богуша та Олексія Котюка, хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять. На місцевому кладовищі відвідали меморіал жертвам голодомору та політичних репресій, який був встановлений у 2022 році.

Захід був змістовним, цікавим, а головне - фізкультурно-оздоровчим.

Закликаємо мешканців громади долучатися до активностей.

Слідкуйте за анонсами координаторки на сторінці у фейсбук за посиланням http://vlada.pp.ua/goto/aHR0cHM6Ly93d3cuZmFjZWJvb2suY29tL2dyb3Vwcy8xOTgyNzE1Nzg5NjMyMTYvP3JlZj1zaA==/