Свято до Дня матері. "Мати, Весна, Україна в серці у кожного"

Дата: 15.05.2023 10:46

12 травня в концертній залі Іршанської школи мистецтв відбувся творчий захід до Дня матері "Мати, Весна, Україна в серці у кожного".

У концерті взяли участь колективи та вихованці школи мистецтв, а також окремі виконавці. Різнобарвна палітра номерів дивувала своєю красою та цікавими знахідками завдяки наполегливій праці викладачів та вихованців школи мистецтв. У залі панувала особлива, чуттєва атмосфера, яка спонукала глядача і до суму, і до радості.

На захід були запрошені матері  загиблих воїнів-земляків. Зі словами вдячності, шани та визнання, до матерів звернувся  селищний голова  Сергій Сахненко.  Він подякував їм за те, що виховали синів, чий подвиг назавжди золотими літерами буде вписаний в історію нашого селища та країни. Матері загиблих захисників отримали відзнаку «Мати, що виховала героя» та сувеніри від нашої землячки, уродженки села Добринь Алли Гуринчук, яка входить до спілки волонтерів міста Дорфмунд (Німеччина), як знак солідарності та підтримки українських матерів.

Захід був наповнений відповідною тематикою, яка близька кожному, всі присутні отримали незабутні емоції та враження.