«ТВОРЧІ – НЕЗЛАМНИМ»
14 травня 2023 року в Житомирі відбулась благодійно-мистецька акція «ТВОРЧІ – НЕЗЛАМНИМ».
Ще у лютому 2023 року на конкурсі мистецтв «Зірочко, засвітись!» творчо обдаровані діти поліського краю показали не лише свої здібності, а й стійкість і бажання творити всупереч війні. Іршанські діти теж брали у ньому участь.
Благодійний фонд «Надія Є» запросив на зустріч талановитих учасників для покращення їх виконавської майстерності, щоб долучити до вивчення української народної творчості та водночас допомогти Збройним Силам України.
Одним із запрошених був вихованець Іршанської школи мистецтв Бовсунівський Захар.
Благодійна мистецька акція минула цікаво, корисно, на високому рівні. Учасники поспілкувалися з професійними тренерами різних жанрів, отримали консультації для підвищення майстерності від виконавців та педагогів.
З метою збору коштів для придбання ліків для поранених військових був проведений благодійний розіграш «ТВОРЧІ – НЕЗЛАМНИМ».
Кожен учасник заходу отримав незабутні враження від творчого спілкування та Сертифікат про підвищення виконавської майстерності, а Бовсунівському Захару, як одному з найкращих учасників, подарували мікрофон.