Наші волейболісти повернулись з Хорошева з перемогою

Дата: 16.05.2023 09:57

13 травня на базі Хорошівського ліцею №2 відбувся відкритий благодійний турнір з волейболу до Дня Героїв України на підтримку ЗСУ.

Щорічно, 23 травня, українці відзначають День Героїв. Це свято запровадили на честь усіх захисників нашої країни, які боролися та продовжують боротися за рідну землю протягом не одного століття.

П’ять волейбольних команд узяли участь у змаганнях: жіночі із Хорошівської та Іршанської громад і чоловічі з Хорошівської ТГ, Іршанської ТГ,  команда «Зоря» Дворищенського старостинського округу.

Першими розпочали змагання жіночі волейбольні команди Хорошівської ТГ та Іршанської ТГ. Учасниці показали високу майстерність гри, виборювали свою перевагу не бажаючи поступатися суперницям. У підсумку перемогу святкували волейболістки Хорошівської ТГ, команда з Іршанська посіла ІІ місце.

Затим змагалися чоловічі команди. Перед початком турніру провели жеребкування. Перша гра відбулася між командами Іршанської ТГ та Дворищенської «Зорі». Перемогу вибороли іршанські волейболісти. У другій грі на майданчику зустрілася команда Хорошівської ТГ та «Зоря» Дворищенського старостинського округу. У підсумку дворищани поступилися хорошівським волейболістам. Третя гра відбулася між командами Іршанської та Хорошівської ТГ. У результаті запеклої боротьби перемогла волейбольна команда Іршанської територіальної громади.

У підсумку серед чоловічих команд І місце посіла чоловіча волейбольна команда Іршанської ТГ;

ІІ місце  - команда Хорошівської ТГ;

ІІІ місце – команда «Зоря» Дворищенського старостинського округу.

Переможців та учасників нагородили Грамотами Хорошівської селищної ради та медалями.

Команди завдячують Іршанській селищній раді  та  Відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради за наданий транспорт (шкільний автобус) для підвозу до місця проведення змагань.